Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl, ołówek/płótno, 22 x 14 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ | PAWLAK | DZIENNIK | 2871- | 2014'
ID: 78940