Art Outlet. Sztuka Współczesna (wyniki)
20 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 40 000 zł

Cena wylicytowana: 40 000 zł

olej/płyta, 33,5 x 33,5 cm (wymiary oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: '1978 | H. Stażewski'
na odwrociu nalepka: 'Galerie Denise René'
ID: 90496
  • Galerie Denise René, Paryż
  • kolekcja prywatna, Europa
  • Stażewski, wystawa indywidualna, Galerie Denise René, Paryż, lipiec 1982