ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)
24 stycznia 2019 godz. 19:00

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
"Order ninth vertical game 4x4", 1981 r.
Cena wylicytowana: 26 000 zł

Cena wylicytowana: 26 000 zł

akryl, ołówek/deska, 69 x 4 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'order | ninth | vertical| game | 4 x 4 | winiarski | 81 | 9.' oraz wskazówka montażowa
ID: 57842