ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)
24 stycznia 2019 godz. 19:00

Edward Dwurnik (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
"Chrystus w celi" z cyklu "Krzyż", 1979 r.
Cena wylicytowana: 15 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł

olej/płótno, 73 x 54,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'CHRYSTUS W CELI E. DWURNIK 79'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'E. DWURNIK | 1979 | NR: 8.X.581'
ID: 65156
  • kolekcja prywatna, Niemcy
  • Dwurnik. Spis prac malarskich, [red.] Pola Dwurnik, Warszawa, Zachęta 2001, (wydane jako dodatek do katalogu wystawy "Edward Dwurnik. Malarstwo. Próba retrospektywy", (08.09-07.10.2001), Cykl X, poz. 8, nr 581