ART OUTLET: Sztuka Współczesna (wyniki)
24 stycznia 2019 godz. 19:00

Ryszard Winiarski (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
"Chance in game for four", 1991 r.
Cena wylicytowana: 75 000 zł

Cena wylicytowana: 75 000 zł

akryl, ołówek/sklejka, 64 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'chance in game for four winiarski '91'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Chance in game for four | Przypadek w grze dla czterech | winiarski '91'
ID: 66260