ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)
"Zdjęcie Chrystusa z Krzyża", 1914
Estymacja: 30 000 - 42 000 zł

Estymacja: 30 000 - 42 000 zł

olej/tektura, 67,5 x 99 cm
sygnowany l.d.: 'Wlastimil Hofman'
na odwrociu papierowa nalepka autorska z opisem i datowaniem pracy
ID: 59649
  • spadkobiercy przedwojennej kolekcji w Drohobyczu