ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 30 000 zł

Cena wylicytowana: 30 000 zł

olej/tektura, 67,5 x 99 cm
sygnowany l.d.: 'Wlastimil Hofman'
na odwrociu papierowa nalepka autorska z opisem i datowaniem pracy
ID: 59649
  • spadkobiercy przedwojennej kolekcji w Drohobyczu
Stan zachowania
  • zabrudzenia powierzchniowe, rama w ogólnym złym stanie