ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Max Haneman (Hanneman) (1882 Łódź - 1944)
Szałasy w Tatrach
Estymacja: 4 500 - 6 500 zł
Szałasy w Tatrach

Estymacja: 4 500 - 6 500 zł

olej/tektura, 30 x 44,5 cm
sygnowany p.d.: 'm.haneman'
ID: 78017