ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa - 1946 Łódź)
Konie
Estymacja: 7 000 - 10 000 zł
Konie

Estymacja: 7 000 - 10 000 zł

olej/tektura, 40 x 55,5 cm
sygnowany p.d.: 'Cz. Wasilewski'
ID: 72972