ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena: 15 000 zł

Cena: 15 000 zł

olej/płótno, 47 x 91 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'A.Setkowicz | 1926'
na krośnie malarskim dwie pieczęcie z numerem '40'
ID: 59648
  • spadkobiercy przedwojennej kolekcji w Drohobyczu