ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warszawy)
Pejzaż zimowy
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
Pejzaż zimowy

Estymacja: 12 000 - 16 000 zł

olej/płótno, 64,5 x 103 cm
sygnowany l.d.: 'W. Korecki'
ID: 79947