ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Ignacy Zygmuntowicz (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
Pędząca czwórka
Estymacja: 26 000 - 32 000 zł
Pędząca czwórka

Estymacja: 26 000 - 32 000 zł

olej/płótno (dublowane), 80 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'I. Zygmuntowicz'
ID: 69388