ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 35 x 48 cm
sygnowany l.d.: 'Chlebus'
ID: 77996