ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Józef Chlebus (1893 - 1945)
Panorama Tatr
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Józef Chlebus (1893 - 1945)
Panorama Tatr

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/płótno, 35 x 48 cm
sygnowany l.d.: 'Chlebus'
ID: 77996

Dodaj obiekt

Feliks Sypniewski
"Św. Jadwiga godzi Konrada Mazowieckiego z Henrykiem Brodatym Śląskim", 1873
Jacek Malczewski
Zadumanie. Na ganku w Lusławicach, 1920
Władysław Ślewiński
Brzeg morski, po 1910
Mela Muter / Maria Melania Mutermilch
Port w Concarneau, około 1914
Hanna Rudzka-Cybisowa
"Portret kobiety w czarnej sukni", 1934-35
Wojciech Weiss
Astry w wazonie, lata 30. XX w.
Wacław Taranczewski
"Martwa natura ze skrzypcami na zielonym tle", 1933-34
Włodzimierz Terlikowski
Portret orientalny

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku