ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 20 000 zł

Cena wylicytowana: 20 000 zł

olej/płótno naklejone na tekturę, 50 x 60 cm
sygnowany p.g.: 'kanelba'
ID: 65669