ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Ignacy Zygmuntowicz (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
Koń z saniami zimą
Estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Koń z saniami zimą

Estymacja: 4 500 - 6 000 zł

olej/płótno, 16 x 22 cm
sygnowany p.d.: 'Zygmuntowicz'
ID: 77159