ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Kazimierz Brzozowski (1871 - 1945 )
Pejzaż tatrzański, 1942
Estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Pejzaż tatrzański, 1942

Estymacja: 2 800 - 3 500 zł

olej/tektura, 39 x 49,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. Brzozowski 1942'
ID: 77836