ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Włodzimierz Terlikowski (1873 Poraj k. Łodzi - 1951 Paryż)
Pejzaż wiosenny
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Pejzaż wiosenny

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

olej/płótno, 37 x 46 cm
sygnowany p.d.: 'Wł. Terlikowski'
ID: 74814