ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 3 200 - 4 500 zł

Estymacja: 3 200 - 4 500 zł

olej/płótno, 17 x 23 cm
sygnowany l.d.: 'A.Setkowicz'
na odwrocie pośrodku zapis dedykacji z 1966 roku
na odwrocie p.d. wtórny opis dzieła (A.Setkowicz pinx | "Przy ognisku" | nal. z Wyst. Salonu Malarzy Polskich | Kraków 1924)
ID: 77151
  • Wystawiany na Salonie Malarzy Polskich w Krakowie w 1924 roku