ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Franciszek Jaźwiecki (1900 Kraków - 1946 Kudowa)
"Hala Gąsiennicowa w zimie", 1939
Estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Estymacja: 2 600 - 3 200 zł

olej/tektura, 48 x 54,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Fr. Jaźwiecki | 1939.'
na odwrociu papierowa z opisem pracy oraz nalepka ze szkicem biograficznym artysty
ID: 77835