ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Ignacy Zygmuntowicz (1875 Warszawa - 1947 Łódź)
Cietrzewie, około 1920
Estymacja: 7 500 - 12 000 zł
Cietrzewie, około 1920

Estymacja: 7 500 - 12 000 zł

olej/płótno, 48 x 78 cm
sygnowany p.d.: '(?).Zygmuntowicz'
ID: 80747