ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Leszek Stańko (1925 - 2011)
Zimowy widok tatrzański, 1984
Estymacja: 1 400 - 2 000 zł
Leszek Stańko (1925 - 2011)
Zimowy widok tatrzański, 1984

Estymacja: 1 400 - 2 000 zł

olej/tektura, 22,5 x 32 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1984 R.'
ID: 71828