ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)

Termin wystawy:
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Paulina Adamczyk +48 22 163 66 14, +48 532 759 980 p.adamczyk@desa.pl

Jadwiga Beck +48 795 122 720 j.beck@desa.pl

Lista obiektów (55)

Wiktor Korecki
Pejzaż zimowy
olej/płótno, 64,5 x 103 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
Jakub Markiel
Pejzaż z południa Francji
olej/sklejka, 54 x 38 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
47
Adam Setkowicz
Chata wśród malw
olej/tektura, 20 x 34 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
48
Erwin Czerwenka
Kwitnące jabłonie, 1933
olej/sklejka, 40 x 43,5 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
49
Stanisław Chlebowski
Bociany, około1951
olej/płótno, 53,4 x 60 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
51
Nieznany
Krajobraz z Kazimierza nad Wisłą
olej/tektura, 23,8 x 33,7 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
55
Nieznany
Mojżesz, Aaron i Chur (Bitwa pod Refidim)
olej/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
57
Nieznany
Scena rodzajowa
olej/płótno, 10,5 x 11 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
61
Nieznany
Sceny rodzajowe w końmi - para obrazów
olej/deska, 40 x 49 cm (wymiary największej pracy)
Cena wylicytowana: 24 000 zł
63
Nieznany
Madonna w kwiecistym wieńcu, według Petera Paula Rubensa
olej/płótno (dublowane), 119 x 138 cm (wymiary oprawy)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
66
Edward Magnus
Portret Ernestyny von Wildenbruch, 1848
olej/płótno, 73 x 55,5 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
69
Henryk Gotlib
Portret kobiety
olej/płótno, 41,5 x 33,5 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
73
Eugeniusz Konopacki
Martwa natura
olej/płótno, 43 x 58,5 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
75
Mieczysław Reyzner
Kwiaty w dzbanach , 1930
olej/deska, 27 x 44 cm
Cena wylicytowana: 2 000 zł
78
Bronisława Rychter-Janowska
Widok wnętrza
olej/tektura, 17 x 24 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
80
Max Band
Krajobraz
olej/płótno, 59 x 49,5 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
81
Witold Mars
"Karnawał"
olej/płótno, 50 x 75 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
84
Jakub Zucker
Pejzaż z wiatrakiem
olej/płótno, 22 x 31,5 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
85
Jakub Zucker
Pejzaż
olej/tektura, 23 x 32 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
86
Zdzisław Cyankiewicz
Zuzanna i starcy, 1945
olej/płótno, 92 x 72,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
87
Toni Roth
Portret kobiety w sukni
olej/płótno, 80,4 x 49,2 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
88
Stanisław Żurawski
Akt
olej/płótno, 33 x 48 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
91
Władysław Chmieliński
"Wesele krakowskie"
olej/tektura, 35 x 50 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
92
Władysław Chmieliński
Polowanie zimą
olej/płótno dublowane, 50 x 75 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł