ART OUTLET - Sztuka Dawna
23 stycznia 2020, godz. 19:00

Wilhelm Otto Peters (1851 - 1935)
Powrót rybaka, 1881
Estymacja: 1 800 - 2 600 zł
Powrót rybaka, 1881

Estymacja: 1 800 - 2 600 zł

olej/płótno (dublowane), 35 x 27 cm
sygnowany p.d.: 'Peters 81'
na odwrocie, na górnej listwie oznaczenie "No 58"
ID: 77567