ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)
26 kwietnia 2018 godz. 19:00

Autor nierozpoznany (pocz. XX w.)
Portret mężczyzny w okularach
Cena wylicytowana: 1 300 zł
75
Portret mężczyzny w okularach

Cena wylicytowana: 1 300 zł

olej/tektura, 36 x 34 cm
na odwrociu olejny szkic pejzażowy
ID: 58399
  • kolekcja Alfreda Lenicy