ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)
11 maja 2017 godz. 19:00

* Cena wylicytowana: 32 000 zł
65

olej/płótno dublowane, 54 x 65 cm
sygnowany l.d.: 'Hayden'
na odwrociu papierowa nalepka z autorskim opisaniem obrazu oraz ślady drugiej nalepki
ID: 49509
  • kolekcja prywatna, Francja kolekcja prywatna, Polska
  • Henri Hayden, Mistrzowie École de Paris, Warszawa 2013, s. 64, kat. poz. 43 (il.)