ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)
23 lutego 2017 godz. 19:00

Ignacy Pinkas (1888 Jasło - 1935 Kraków)
Kościół św. Anny w Warszawie
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Kościół św. Anny w Warszawie

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/tektura, 69,5 x 59 cm
sygnowany l.d.: 'Pinkas'
ID: 45898