Art Outlet. Sztuka Dawna (wyniki)
30 czerwca 2020 godz. 19:00

Estymacja: 30 000 - 40 000 zł
82

Estymacja: 30 000 - 40 000 zł

olej/płótno, 115,5 x 96 cm
sygnowany p.g.: 'IPieńkowski'
ID: 40582