Art Outlet. Sztuka Dawna (wyniki)
30 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

olej/płótno, 65 x 80 cm
sygnowany monogramem l.d.: 'ZS'
na odwrociu nalepka z francuskim opisem obrazu oraz nalepka z opisem obrazu l.d.: 'Sophie Schomberg | Szymberska | "Composition" | 6 quai arloing | Paris IX'
ID: 86305
  • kolekcja prywatna, Warszawa
  • Kobiety Montparnasse’u, katalog wystawy, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna 2018, s. 112 (il.)
  • Kobiety Montparnasse’u, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, 19 maja 31 grudnia 2018