ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)
10 listopada 2016 godz. 19:00

Leopold Jarmuszewski
Łodzie na Helu, 1934
Cena wylicytowana: 3 000 zł
74
Leopold Jarmuszewski
Łodzie na Helu, 1934

Cena wylicytowana: 3 000 zł

olej/tektura, 25 x 34,7 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'L.Jarmuszewski | Hel 1934'
ID: 44755