ART OUTLET - Sztuka Dawna
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)
"Z moich wrażeń z Maroko" , 1936
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

olej/tektura, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Wojciech Kossak 1936'
Na odwrociu napis autorski: '[Z] Moich wrażeń z Maroka | Wojciech Kossak'
ID: 83523