ART OUTLET - Sztuka Dawna
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 19 000 - 26 000 zł

Estymacja: 19 000 - 26 000 zł

olej/płótno, 45 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. de Terlikowski 1930'
na odwrociu na krośnie napis: ‘Vue d’Espagne’
ID: 83531