ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)
Pejzaż górski z samotnym drzewem
Estymacja: 14 000 - 19 000 zł

Estymacja: 14 000 - 19 000 zł

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'S. Kamocki'
ID: 58617
  • spadkobiercy przedwojennej kolekcji lwowskiej, Polska