ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 6 000 - 8 500 zł

olej/płótno, 36 x 45 cm
sygnowany l.g.: 'KZ'
na odwrociu naklejka z zaproszeniem na wystawę artysty w paryskiej Galerii Bernheim-Jeune z 1929 roku
ID: 80590
  • Galerie Bernheim-Jeune, Paryż, 1929 (?)