ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 500 zł

Cena wylicytowana: 4 500 zł

olej/płótno naklejone na sklejkę, 36 x 47 cm
sygnowany p.d.: 'A. Laszenko'
na odwrociu opisany tytułem autorskim: 'Przy przeprawie"
ID: 51167