ART OUTLET - Sztuka Dawna
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Janusz Podoski
Portret kobiety
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Janusz Podoski
Portret kobiety

Estymacja: 16 000 - 20 000 zł

olej/płótno, 50 x 40 cm
na odwrociu opisany na dolnej belce krosna, informacje o rodzinie Kędzierskich, w której modelka była boną do dzieci
ID: 82205