ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)
Portret dziewczynki w białej sukience
Cena wylicytowana: 7 500 zł

Cena wylicytowana: 7 500 zł

olej/tektura, 39,5 x 25 cm
sygnowany p.g.: 'J. ZUCKER'
ID: 83526