ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

olej/płótno, 66 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'WIKTOR KORECKI'
na odwrociu odręczny napis z dedykacją z 1946 roku
ID: 81156