ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 19 000 zł

Cena wylicytowana: 19 000 zł

olej/sklejka, 50 x 35 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jerzy Kossak 1930'
ID: 81702