ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej/tektura, 23,5 x 17 cm
sygnowany l.d.: 'R. Kochanowski'
na odwrociu naklejka ramiarza w Zweibrücken
ID: 81801
  • Dom Aukcyjny Desa Unicum, 2002