ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 000 zł

olej/płótno naklejone na tekturę, 41 x 55 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'W. Wodzinowski 97'
na odwrociu napis l.d.: ‘Wodzinowski Wincenty. 1897 rok | olejny pejzaż Kraków’
na odwrociu naklejka wystawowa Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie
ID: 83529
  • Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków