ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Estymacja: 8 000 - 10 000 zł

olej/płótno, 31 x 24 cm
sygnowany l.d.: 'J. Zucker'
ID: 79369
  • Jakub Zucker, tekst Joanna Tarnawska, Warszawa 2011, s. 151 (il.)