ART OUTLET - Sztuka Dawna
7 kwietnia 2020 godz. 19:00

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

olej/płótno, 23 x 35,5 cm
sygnowany l.d.: 'R Kochanowski'
ID: 53226