ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 50 000 zł
86

Cena wylicytowana: 50 000 zł

olej/płótno, 47 x 38 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Wincenty Smokowski 1870 (?)' [sygnatura poprawiana]
ID: 49534