ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)
21 marca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Cena wylicytowana: 1 800 zł

olej/karton, 24 x 31,4 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem i datowany l.d.: 'CZ 57'
ID: 62025