ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)
21 marca 2019 godz. 19:00

Jan Rykała (1883 Kraków - 1943 Zakopane)
Pejzaż tatrzański z kapliczką
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Pejzaż tatrzański z kapliczką

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej/papier naklejony na tekturę, 30 x 40,5 cm
sygnowany p.d.: 'J. Rykała'
ID: 67470