ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)
21 marca 2019 godz. 19:00

Paul Weimann (1867 Wrocław - 1945 Jelenia Góra)
Karkonosze - Śnieżka zimą, 1943 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/płótno, 49 x 69 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'P. Weimann. 43'
ID: 63956