Art Outlet. Sztuka Dawna (wyniki)
5 listopada 2020 godz. 19:00

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł
44

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

olej/deska, 24 x 33 cm
sygnowany l.d.: 'J. Pressmane'
na odwrociu nalepka z opisem obrazu oraz nalepki z numerami inwentarzowymi
ID: 91671
  • kolekcja prywatna, Izrael
  • dom aukcyjny Montefiore, Tel Awiw, marzec 2006
  • Joseph Pressmane. Mistrzowie École de Paris, katalog wystawy, red. Artur Winiarski, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Warszawa 2019, nr kat. 58, s. 124 (il.)
  • Joseph Pressmane. Mistrzowie École de Paris, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, 18 maja – 28 września 2019