Art Outlet. Sztuka Dawna (wyniki)
5 listopada 2020 godz. 19:00

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)
Portret dzieci z wroną , około 1920
Cena wylicytowana: 30 000 zł

Cena wylicytowana: 30 000 zł

olej/sklejka, 51,5 x 61 cm
sygnowany p.d.: 'Wlastimil | Hofman'
na odwrociu opis ołówkiem na podobraziu: 'własność | p. hr. Klabeckiej'
ID: 90916