ART OUTLET: Sztuka Dawna (wyniki)
20 grudnia 2018 godz. 19:00

Ludwik Gędłek (1847 Kraków - 1904 Wiedeń)
Zaprzęg konny na wiejskiej drodze
Cena wylicytowana: 20 000 zł

Cena wylicytowana: 20 000 zł

olej/płótno, 37 x 58 cm
sygnowany i opisany p.d.: 'L. Gędłek - Wien'
ID: 62015