ART OUTLET. Sztuka Dawna (wyniki)
5 lipca 2018, godz. 19:00

Rafał Malczewski (1892 Kraków - 1965 Montreal)
Pejzaż letni
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
79
79
Pejzaż letni

olej/płótno naklejone na tekturę, 36,5 x 45,5 cm
sygnowany p.d.: 'Rafał Malczewski'
ID: 24507
Prezentowany olejny pejzaż Malczewskiego powstał najprawdopodobniej w okresie kanadyjskim, kiedy nadrealna maniera jego malarstwa uległa rozluźnieniu. Mimo to, da się obserwować charakterystyczne cechy jego twórczości krajobrazowej, jeszcze z okresu zakopiańskiego: bogaty koloryt, śmiałe operowanie światłem, silne akcentowanie detalu. Przestrzenny widok przypomina holenderskie pejzaże doby Złotego Wieku, np. panoramiczne wizerunki autorstwa Jacoba van Ruisdaela. Wizualnego napięcia kompozycji przydają stosunkowo niewielkie drzewa na pierwszym planie, które, zwyczajowo umieszczane w takiej partii obrazu, tworzą kurtynę. Tutaj, poprzez rozmiar i szczegółowość, dają wrażenie oglądania przez widza świata w miniaturze. Po wybuchu II wojny światowej artysta opuścił Zakopane i Polskę. Uciekał przez Słowację, Węgry i Włochy do Francji. W 1940 wyjechał przez Hiszpanię i Portugalię do Brazylii, gdzie pozostawał przez dwa lata. W tym czasie posługiwał się akwarelą, malując widoki Rio de Janeiro i Kurytyby. Kolejnym przystankiem na drodze jego wędrówki były Stany Zjednoczone. Okresowo mieszkał w Nowym Jorku, a w 1942 osiadł na stałe w Montrealu. Regularnie odbywał podróże-plenery malarskie, podczas których malował motywy pejzażowe z Gór św. Wawrzyńca czy Gór Skalistych.

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog

Wszystkie obiekty z aukcji

Krzesło, 1999 r.

Cena wylicytowana: 150 zł

Portret czerwony

Cena wylicytowana: 220 zł

Maria ANTO

Homage dla Joanny, 1998 r.

Cena wylicytowana: 900 zł

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 100 zł

Gejsze

Cena wylicytowana: 600 zł

Trzech mężczyzn i kobieta

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Zbójcy

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Scena u krawca

Cena wylicytowana: 950 zł

Dwie osoby z dzieckiem

Cena wylicytowana: 900 zł

Dwaj mężczyźni palący fajki

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Autor nierozpoznany

Zbójcy

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Haftujące kobiety

Cena wylicytowana: 120 zł

Kobiety i ryby

Cena wylicytowana: 150 zł

Austria, Witwe Loetz

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 850 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Włochy, Wenecja, Murano

Figurka "Kogut", XX w.

Cena wylicytowana: 270 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Finlandia, Tapio Wirkkala

Wazonik, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Austria, Witwe Loetz

Wazonik, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Kieliszki do wina, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Wazon

Cena wylicytowana: 240 zł

Niemcy, Unterweissbach

Figurka "Baletnica", 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Victoria

Filiżanki do herbaty (4 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 25 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerzyki deserowe (7 szt.), 1928 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Wacław Gibaszek

"Wspomnienie", 1987 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Bez tytułu, 1993 r.

Cena wylicytowana: 70 zł

Zdzisław Nitka

Kocham Afrykę!, 1999 r.

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Jan Dobkowski

Nokturn, 1999 r.

Cena wylicytowana: 900 zł

Martwa natura

Cena wylicytowana: 800 zł

Niemcy, KPM

Patera dwudzielna, 2 połowa XIX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe (9 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 210 zł

Niemcy, Rosenthal

Wazon, XX w.

Cena wylicytowana: 240 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerzyki deserowe, 1929 r.

Cena wylicytowana: 60 zł

Chiny

6 filiżanek ze spodkami do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 130 zł

Szwecja, Gustafsberg

Para filiżanek do herbaty ze spodkiem, XX w.

Cena wylicytowana: 40 zł

Niemcy

Figurka "Ptaszek", XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Niemcy, Rosenthal

Figurka "Sikorka", XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Dania, Bing&Grondhal

Figurka "Niedźwiedź", XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Para filiżanek do kawy, pocz. XIX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe (12 szt.), po 1957 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Niemcy, KPM

Patera, XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Anglia, Johnson Bros

Para talerzy obiadowych, XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Filiżanki do kawy (5 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Bawaria

Filiżanki do kawy (3 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 190 zł

Niemcy, Rosenthal

Filiżanki do kawy (8 szt.), 1938 r.

Cena wylicytowana: 400 zł

Niemcy, Rosenthal

Filiżanki do kawy (2 szt.), 1938 r.

Cena wylicytowana: 170 zł

Niemcy, Rosenthal

Patera, 2 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Drezno

Para lichtarzy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Niemcy, Turyngia

Kałamarz, XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Julian Fałat

Myśliwy z upolowanym głuszcem

Cena wywoławcza: 26 000 zł

Pejzaż z chatą, 1954 r.

Cena wylicytowana: 250 zł

Autor nieznany

Bitwa

Cena wylicytowana: 160 zł

Juliusz Krajewski

Pejzaż

Cena wylicytowana: 400 zł

Pejzaż

Cena wywoławcza: 900 zł

Bukowina, 1929 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Gebhart Utinger

Kobieta w czarnym welonie, 1943 r.

Cena wylicytowana: 600 zł

Dunajec

Cena wywoławcza: 900 zł

Autor nieznany

Norweskie fiordy

Cena wylicytowana: 400 zł

Zenon Kononowicz

Portret mężczyzny

Cena wylicytowana: 450 zł

Pejzaż

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Autor nieznany

Brzeg morza na Krymie

Cena wylicytowana: 330 zł

Mieczysław Reyzner

Pejzaż z rzeką, 1905 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Jerzy Potrzebowski

Etap

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Kałamarz, początek XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Kałamarz - piórnik skrzynkowy, początek XX w.

Cena wylicytowana: 650 zł

Zestaw na biurko, XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Johann Seltmann

Komplet dzbanek, cukiernica i mlecznik

Cena wylicytowana: 60 zł

Śniadaniówka

Cena wylicytowana: 60 zł

Filiżanka do herbaty, XX w.

Cena wylicytowana: 65 zł

Kałamarz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Podgrzewacz do jajek, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 150 zł

Zestaw na biurko, XX w.

Cena wylicytowana: 75 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka, 1944 r.

Cena wywoławcza: 250 zł

Niemcy, Schwarzenhammer

Komplet śniadaniowy, po 1905 r.

Cena wylicytowana: 90 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka, lata 30 - te, XX w.

Cena wywoławcza: 400 zł

Czajnik, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Szwecja

Sztućce do ryb w etui, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Dzbanek do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Widok miasta nad rzeką

Cena wylicytowana: 25 zł

Leopold Lewicki

W ogrodzie, 1931 - 1935 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Leopold Lewicki

Odpoczynek, 1932 r.

Cena wylicytowana: 2 500 zł

Ameryka

Cena wylicytowana: 300 zł

Polowanie

Cena wylicytowana: 220 zł

Australia

Cena wylicytowana: 600 zł

Leda, 1989 r.

Cena wylicytowana: 200 zł

Fatum

Cena wylicytowana: 500 zł

Alegoria życia

Cena wylicytowana: 900 zł

Uliczka - Nowa Ruda I, 1952 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Koncert

Cena wylicytowana: 20 zł

Święta Barbara

Cena wylicytowana: 150 zł

Leon Wyczółkowski

Chryzantemy

Cena wywoławcza: 15 000 zł

Profil kobiety

Cena wylicytowana: 25 zł

Franczkowski w mleczarni

Cena wylicytowana: 120 zł

Karol Frycz

Dwie postacie

Cena wylicytowana: 800 zł

Karol Frycz

"Wesele Figara" - portret Wojnowskiej

Cena wylicytowana: 450 zł

Dama i dżentelmen

Cena wylicytowana: 100 zł

Karol Frycz

Eros i Psyche

Cena wylicytowana: 750 zł

Emerytura

Cena wylicytowana: 270 zł

Mężczyzna w meloniku i kwiat

Cena wylicytowana: 750 zł

Łodzie na tle gór

Cena wylicytowana: 850 zł

Niemcy, Unterweissbach

Figurka "Tańczące baletnice", połowa XX w.

Cena wylicytowana: 90 zł

Niemcy, Thomas, Bawaria

Bombonierka

Cena wywoławcza: 175 zł

Niemcy, Rosenthal

Wazka, 1943 - 48

Cena wywoławcza: 720 zł

Komplet deserowy, XX w.

Cena wylicytowana: 130 zł

Niemcy, Drezno

Paterka - koszyczek, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Niemcy, Volksted - Rudolstadt

Figurka "Młoda para", XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Hutschenreuther

Bulionówka

Cena wylicytowana: 10 zł

Niemcy, Hutschenreuther

Bulionówka

Cena wylicytowana: 20 zł

Niemcy

Figurka "Baletnica", XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Eugeniusz Zak

Pijący wino, ok. 1920 r.

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Henryk Stażewski

Dwa szkice do portretu męskiego, 1945 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Tadeusz Makowski

Szkic z Normandii

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Janusz Strzałecki

Pejzaż z chatami

Cena wylicytowana: 80 zł

Zofia Stankiewicz

Podwórko w kamienicy Fukierów

Cena wylicytowana: 250 zł

Autor nieznany

Widok na Plac Zamkowy w Warszawie

Cena wylicytowana: 150 zł

Tadeusz Kulisiewicz

Trzy gracje

Cena wylicytowana: 550 zł

Gniew Boga

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Teresa Roszkowska

Amalfi, 1967 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Radwan Pąkowski

Na początku, 1984 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Janina Süssle-Muszkietowa

W saloniku (Kompozycja I)

Cena wylicytowana: 240 zł

Feliks Jabłczyński

Colosseum, 1905 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Kompozycja abstrakcyjna, 1996 r.

Cena wylicytowana: 350 zł

Zdzisław Beksiński

Kamienna twarz, 1998 r.

Cena wylicytowana: 900 zł

Portret we wnętrzu, 1929 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

Juliusz Studnicki

Kaskader

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Martwa natura z misiem, 1999 r.

Cena wylicytowana: 700 zł

Smutny Pierott

Cena wylicytowana: 450 zł

Julian Fałat

Pejzaż z saniami

Cena wylicytowana: 26 000 zł

Rybacy, 1834 r.

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Włodzimierz Nałęcz

Pejzaż z kościołem

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Zygmunt Rozwadowski

Trojka

Cena wylicytowana: 3 700 zł

Henryk Krzyżanowski

Pejzaż wiosenny, 1936 r.

Cena wylicytowana: 800 zł

Suszenie sieci rybackich, 1937 r.

Cena wylicytowana: 950 zł

Smutne Święto, 1960 r.

Cena wylicytowana: 400 zł

Wiejski pejzaż

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Dom K. A. Korowina

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Kazimierz Sichulski

Zaprzęg, 1933 r.

Cena wylicytowana: 14 000 zł

Żniwa

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Śpiąca rusałka

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Autor nieznany

Ułan i dziewczyna

Cena wylicytowana: 220 zł

Leon Wyczółkowski

Drzewo

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Martwa natura z kwiatami, 1939 r.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Adam Pełczyński

Topole nad wodą o zachodzie słońca, 1912 r.

Cena wylicytowana: 2 100 zł

Konstanty Mackiewicz

Pejzaż leśny

Cena wywoławcza: 6 000 zł

Pejzaż wieczorny

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Zofia Piramowicz

Bukiet kwiatów

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Autor nieznany

Kwiaty

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Zofia Piramowicz

Konwalie w biedemeierowskim bukiecie

Cena wylicytowana: 350 zł

Ewa Śliwińska

Tyczki grochu, 1938 r.

Cena wylicytowana: 200 zł

Białe róże

Cena wylicytowana: 220 zł

Kwiaty w fioletowym wazonie

Cena wylicytowana: 200 zł

Autor nieznany

Portret Lwa Tołstoja

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Teodor Axentowicz

Lirnik

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Autor nieznany

Portret mężczyzny

Cena wylicytowana: 700 zł

Autor nieznany

Św. Filomena, ok. 1860 r.

Cena wylicytowana: 450 zł

Kobiety przy studni

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Autor nieznany

Bawiące się dzieci

Cena wylicytowana: 100 zł

Dania, Bing&Grandhal

Figurka "Słoń", XX w.

Cena wylicytowana: 480 zł

Figurka "Bukieciarka", 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Bavaria

Figurka "Głuszec"

Cena wywoławcza: 2 700 zł

Figurka "Kobieta siedząca na kamieniu", XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Volksted

Figurka "Baletnica", połowa XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Miśnia

Figura mewy

Cena wywoławcza: 2 900 zł

Niemcy, Rosenthal

Figurka "Ptaszek", 1948 r.

Cena wywoławcza: 400 zł

Niemcy, Volksted

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy

Figura "Sokół i gołąb"

Cena wywoławcza: 310 zł

Netsuke "Para psów", XIX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Niemcy, Volksted

Cena wylicytowana: 110 zł

Niemcy, Edelstein

Filiżanka

Cena wylicytowana: 30 zł

Niemcy, Rosenthal

Czarka na stopie, 1928 r.

Cena wywoławcza: 350 zł

Szwecja, Gustafsberg

Dwa talerze obiadowe, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Anglia, Johnson Bros

Talerz, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Niemcy, KPM

Talerz głęboki, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 45 zł

Niemcy, Rosenthal

Serwis do herbaty, 1940 r.

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Niemcy, Bawaria, Thomas

Bomboniera

Cena wylicytowana: 100 zł

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Filiżanka do herbaty

Cena wylicytowana: 40 zł

Filiżanka do herbaty

Cena wylicytowana: 40 zł

Niemcy, Rosenthal

Cukiernica, 1930 r.

Cena wywoławcza: 350 zł

Komplet deserowy (14 szt.), XX w.

Cena wywoławcza: 200 zł

Anglia

Filiżanki do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe i patera, 1937 r.

Cena wylicytowana: 370 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerzyki deserowe, po 1936 r.

Cena wylicytowana: 110 zł

Polska, Ćmielów

Dzbanek

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy, Kahla

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy, Schwarzenhammer

Cena wylicytowana: 80 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka

Cena wywoławcza: 350 zł

Niemcy, Waldershof

Komplet śniadaniowy, po 1925 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Szwecja

Patera, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Szwecja

Cukiernica szkatułkowa, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Taca, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 600 zł

Szczotka, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Szczotka pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 80 zł

Buteleczka podłużna, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Para buteleczek na perfumy, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Słoiczek, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Uchwyt grzebienia, penceta, obcinacz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Walizka do przyborów toaletowych, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Komplet toaletowy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Polska

Etui na zapałki, 20 - lecie międzywojenne

Cena wylicytowana: 200 zł

Kopenhaga, Theodor Grun

Sosjerka, 1939 r.

Cena wylicytowana: 280 zł

Niemcy

Szklaneczka

Cena wywoławcza: 350 zł

Dzban

Cena wywoławcza: 50 zł

Patera

Cena wywoławcza: 50 zł

Szwecja

Łyżeczki (12 szt. w etui), XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Szwecja

Cena wylicytowana: 270 zł

Niemcy

Komplet sztućców sałatkowych, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Szwecja

Sztućce półmiskowe do mięs (nóż i widelec), XX w.

Cena wylicytowana: 330 zł

Szwecja, Harnosand

Łyżka wazowa, 1865 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Anglia

Łyżka półmiskowa, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Podstawka pod butelkę, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Patera na nóżce, połowa XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Podgrzewacz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Sztućce do przystawek, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Niemcy

Sztućce obiadowe, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Niemcy, WMF

Widelce do ryb, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Waldemar Świerzy

Żaglowce w porcie

Cena wywoławcza: 14 000 zł

Wojciech Fangor

Kompozycja, 1959 - 1960

Cena wylicytowana: 13 500 zł

Autor nieznany

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 100 zł

Autor nieznany

Cztery postacie

Cena wylicytowana: 200 zł

Zdzisław Lachur

Anioły, 1960 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Józef Robakowski

Kompozycja

Cena wylicytowana: 1 200 zł

"Portret Wstrętnego Pryszczatego Kocura", 1999 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Ikona Wniebowstąpienie, 4 ćw. XIX w.

Cena wylicytowana: 420 zł

Rosja

Ikona Św. Teodozjusz, koniec XIX w.

Cena wylicytowana: 370 zł

Rosja

Krzyż prawosławny, XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Siedzący Budda

Cena wywoławcza: 600 zł

Ferdynanad Lugerth

Siłacz

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Scena z kamasutry

Cena wylicytowana: 200 zł

Indie

Figurka boga Ganaapati, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Tybet, Indie

Figurka bogini "Taary", XVIII/XIX w.

Cena wylicytowana: 900 zł

Daleki Wschód

Figurka "Bóstwo na kwiecie lotosu", XIX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Turkmenia

Makatka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Turkmenia

Makatka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Turkmenia

Makatka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Rosenthal

Misa na owoce, 1938 - 52

Cena wywoławcza: 900 zł

Niemcy, Rosenthal - Keramik

Dzban

Cena wylicytowana: 900 zł

Niemcy, MPM, Berlin

Talerze głębokie (4 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Komplet śniadaniowy

Cena wylicytowana: 70 zł

Komplet śniadaniowy z motywami chińskimi

Cena wylicytowana: 80 zł

Bogucice

Wazon wysoki

Cena wylicytowana: 30 zł

Bogucice

Wazon płaski

Cena wywoławcza: 150 zł

Ćmielów

Bombonierka

Cena wylicytowana: 60 zł

Ćmielów

Dzbanek do herbaty

Cena wylicytowana: 50 zł

Dania, Royal Kopenhagen

Serwis do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Chodzież

Zestaw toaletowy, połowa XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Niemcy, Thomas, Bavaria

Talerze obiadowe, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Niemcy, KPM Royal

Komplet śniadaniowy

Cena wylicytowana: 80 zł

Niemcy, Koenigselt

Filiżanka

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy, Rosenthal

Śniadaniówka, 1923 r.

Cena wywoławcza: 150 zł

Niemcy, CT Wałbrzych

Komplet śniadaniowy, 1934 - 35

Cena wylicytowana: 80 zł

Chiny

Filiżanka do mokki

Cena wylicytowana: 70 zł

Chiny

Filiżanka do mokki

Cena wylicytowana: 70 zł

Anglia

Talerze deserowe (5 szt.) z paterą, XX w.

Cena wylicytowana: 40 zł

Anglia

Talerz dekoracyjny, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Niemcy, Furstenberg

Patera, połowa XX w.

Cena wywoławcza: 80 zł

Niemcy, Miśnia

Talerz, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy

Kufle do piwa, XX w.

Cena wywoławcza: 20 zł

Niemcy, Rosenthal Winifred

Bombonierka

Cena wywoławcza: 350 zł

Niemcy, Rosenthal

Figurka "Dziewczyna w stroju arlekina", 1921/1922

Cena wylicytowana: 750 zł

Ćmielów

Figurka "Siedząca murzynka", 2 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 330 zł

Figurka "Królik", XX w.

Cena wywoławcza: 150 zł

Niemcy, Miśnia

Wazonik

Cena wywoławcza: 450 zł

Chodzież

Figura "Lis"

Cena wywoławcza: 400 zł

Chodzież

Figurka "Niedźwiedź"

Cena wywoławcza: 400 zł

Schumann Arzberg, Bavaria

Filiżanka do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Sosjera, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 20 zł

Anglia, Dickens

Zestaw obiadowy dla jednej osoby, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Kilim huculski, XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Dywan SUMAK, XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 550 zł

Dywan TEKKE, 2 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

Dagestan

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 350 zł

Kaukaz

Dywan SUMAK, XX w.

Cena wylicytowana: 750 zł

Kaukaz

Dywan SUMAK, XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

Dywan, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Kaukaz

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 550 zł

Dywan TEKKE, XX w.

Cena wylicytowana: 420 zł

Turkmenia

Dywan, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 550 zł

Lampa naftowa, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Lampa naftowa, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 700 zł

Niemcy

Lampa stołowa, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 150 zł

Żyrandol w typie Księstwa Warszawskiego, XX w.

Cena wylicytowana: 750 zł

Cena wylicytowana: 450 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

Lampa stojąca, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 750 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

Lampa naftowa, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Szwecja

Lampa stołowa, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Kinkiet, XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Andrzej Strumiłło

Biedny Młodzieniec

Cena wylicytowana: 300 zł

"Pejzaż"

Cena wylicytowana: 30 zł

Leopold Lewicki

Na ulicy, 1931/1932 r.

Cena wylicytowana: 1 650 zł

"Fara leszczyńska"

Cena wylicytowana: 60 zł

Dachy

Cena wylicytowana: 2 250 zł

Władysław Skoczylas

Kazimierz

Cena wylicytowana: 170 zł

Władimir Faworski

Portret Fiodora Dostojewskiego, 1929 r.

Cena wywoławcza: 200 zł

Kolędnicy

Cena wylicytowana: 70 zł

Tadeusz Cieślewski (syn)

Portret Artura Oppmana, 1930 r.

Cena wylicytowana: 240 zł

Oblężenie Krakowa przez wojska szwedzkie w październiku 1655 r.

Cena wylicytowana: 700 zł

Mapa Europy

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Kapitulacja wojsk polskich pod Krakowem, 16 X 1655 r. i Sandomierzem, 3 XI 1655 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Plan fortu w Cieszynie, 1696 r.

Cena wylicytowana: 750 zł

Plan i widok Łowicza, 1696 r.

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Mapa Królestwa Danii

Cena wylicytowana: 800 zł

Portret Augusta III w stroju polskim

Cena wylicytowana: 3 100 zł

Podwórze

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Kościółek

Cena wywoławcza: 900 zł

Autor nieznany

Pejzaż morski

Cena wywoławcza: 500 zł

Janusz Strzałecki

Kościół

Cena wylicytowana: 220 zł

Michalina Krzyżanowska

Łąki zalane powodzią, 1961 r.

Cena wywoławcza: 5 000 zł

Dama w karecie

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Janusz Strzałecki

Akt męski

Cena wylicytowana: 220 zł

Juliusz Krajewski

Kobieta w chuście, 1960 r.

Cena wywoławcza: 200 zł

Juliusz Krajewski

Mężczyzna z laską, 1957 r.

Cena wywoławcza: 300 zł

Chemiczny Instytut Badawczy, 1922 - 1972

Cena wywoławcza: 10 zł

Manifest do Narodu Polskiego, 1944 - 1969 r.

Cena wywoławcza: 10 zł

40 rocznica powrotu ziemi szczecińskiej do macierzy

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Związek Polaków w Niemczech, 1922 - 1972

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Tysiąc lat monety polskiej 966 - 1966

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. 50 lecie Międzynarodowego Kolarskiego Wyścigu Dookoła Polski

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. 30 lat Państwowego Muzeum na Majdanku 1944 - 1974

Cena wywoławcza: 10 zł

35 rocznica powrotu Pomorza Zachodniego do Macierzy

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Drużyna sztandarowa za trzykrotne zdobycie tytułu

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Pamiątka z Torunia

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Rada Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa

Cena wywoławcza: 10 zł

X Festiwal Teatrów Polski Północnej, Toruń 1959 - 1968

Cena wywoławcza: 10 zł

Fabryka Przekładni Samochodowych - Tczew, 1945 - 1975

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. XX lecie Kultury Fizycznej i Turystyki

Cena wywoławcza: 10 zł

Za zasługi w ochronie granic PRL WOP

Cena wywoławcza: 10 zł

XX Międzynarodowa Akcja Letnia ZHP, 1952 - 1971

Cena wywoławcza: 10 zł

Instytut Badań Jądrowych Świerk, Reaktor "Maria"

Cena wywoławcza: 10 zł

Kamea z profilem kobiety, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Plakieta z wizerunkiem Schillera

Cena wywoławcza: 100 zł

Bracia Łopieńscy

Popielnica, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Las, XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 210 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 180 zł

Wazon

Cena wywoławcza: 800 zł

Szkatułka

Cena wywoławcza: 350 zł

Patera

Cena wywoławcza: 60 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 210 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Karafka + kieliszek, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Komplet toaletowy, XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Polska, Niemcy

Butelki, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Wyciskarka do cytryn

Cena wywoławcza: 30 zł

Talerzyk deserowy

Cena wywoławcza: 30 zł

Dania, Royal Kopenhagen

Wazon, po 1925 r.

Cena wylicytowana: 250 zł

Chiny

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Chiny

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Wazon, XX w.

Cena wylicytowana: 10 zł

Czechy, Klikov

Wazonik ceramiczny, XX w.

Cena wylicytowana: 15 zł

Niemcy

Miarka ceramiczna, XX w.

Cena wylicytowana: 10 zł

Niemcy, Ilmenau

Kabaret 3-dzielny

Cena wywoławcza: 310 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka, 1934 - 38

Cena wywoławcza: 490 zł

Niemcy, Rosenthal

Popielnica na cygara

Cena wywoławcza: 450 zł

Chodzież

Pojemniki na przyprawy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 10 zł

Esterwelch

Podstawa pod ikebanę art deco, XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Wazon kulisty, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Para lichtarzy, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Przybornik biurkowy, XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Termofor, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Niemcy

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Kabaret, XX w.

Cena wywoławcza: 450 zł

Serwetnik, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Polska

Solniczka, 1896 - 1909

Cena wylicytowana: 110 zł

Misa, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Puzderko, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Warszawa, Jan Pogorzelski

Kieliszek, przed 1910 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Warszawa, Krupski i Matusiewicz

Papierośnica, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 130 zł

Warszawa

Kubek, 1896 - 1909

Cena wylicytowana: 110 zł

Nocnik, XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

USA

Taca z reklamą coca-coli, połowa XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Londyn

Cylinder, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

USA, Elgin

Zegarek kopertowy, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Francja

Zegarek kopertowy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Zegarek kopertowy, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Saigon

Medalion wschodni, XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Brosz ażurowa, XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Wisior, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Broszka, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Brosza, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Warszawa

Broszka, 2 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Bransoletka na ramię, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Bransoletka, XX w.

Cena wylicytowana: 55 zł

Rosja

Pas kaukaski, koniec XIX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Bransoletka ażurowa, XX w.

Cena wylicytowana: 55 zł

Warszawa

Bransoleta ażurowa, 2 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Warszawa, Józef Fajngold

Wisior, 2 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 200 zł

Krzesła (2 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Kanapa eklektyczna, XX w.

Cena wylicytowana: 1 250 zł

Krzesła (2 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 420 zł

Stolik - niciak, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Stolik - niciak, XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Stolik - niciak, XX w.

Cena wylicytowana: 370 zł

Stolik do gry w szachy, koniec XIX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Biurko - toaletka, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Stolik - karciak, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Szafka nocna, XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Stół w typie Ludwika Filipa, XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

Półka wisząca, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Anglia

Kantorek - DAVENPORT, III ćwierć XIX w.

Cena wylicytowana: 3 600 zł

Pensjonarka, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

Komoda - sekretarzyk

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Stół rozkładany + 6 krzeseł, XX w.

Cena wylicytowana: 2 050 zł

Stolik owalny i dwa fotele, XX w.

Cena wylicytowana: 1 350 zł

Stół w typie Ludwika Filipa, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Stolik - niciak, XX w.

Cena wylicytowana: 290 zł

Stolik - pomocnik, XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Stolik z okrągłym blatem, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Szafy ubraniowe (2 szt.), pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Krzesła (6 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Komoda - Henryków, XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Słupek pod kwiaty, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Zestaw mebli secesyjnych, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Słupek pod kwiaty, XX w.

Cena wylicytowana: 310 zł

Zegar ścienny, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 350 zł

Wszystkie wybrane obiekty

Cała strona - pionowo Cała strona - poziomo Miniaturki