ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
21 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Cena wylicytowana: 5 500 zł

olej/tektura, 35 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'Wł. Chmieliński'
ID: 69391