ART OUTLET - Sztuka Dawna (wyniki)
23 stycznia 2020 godz. 19:00

90

Cena: 7 000 zł

olej/tektura, 35 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'Wł. Chmieliński'
ID: 69391